Як синхронізувати взаємодію бізнесу та науки в сфері охорони довкілля

Professional Association of Ecologist of Ukraine (PAEU) запрошує до співпраці інноваторів, науковців, розробників екотехнологій!

«Ми прагнемо синхронізації інтересів бізнесу, держави, суспільства і природи, — зазначає Людмила Циганок, президент PAEU, шеф-редактор «ECOBUSINESS». — Тому всі наукові досягнення, розробки, напрацювання вітчизняних науковців мають знайти практичне застосування, можуть допомогти вирішити гострі екологічні проблеми підприємств різних сфер і галузей. Залучаючи до співпраці провідні вузи, ми об’єднуємо зусилля бізнесу та науки в сфері ефективного природокористування задля якості довкілля та сталого розвитку.

Ми прагнемо, щоб платформа, яку ми створюємо, була дієвою та мала практичне застосування. Бізнес має запит на розробки та дослідження, науковці — мають такі можливості».

19 вересня у Києві ми підпишемо меморандум про взаємодію з провідними вишами,
НДІ та інноваторами в сфері охорони довкілля

Також ми залучаємо провідні вищі навчальні заклади для надання доступу кращим студентам до практичних напрацювань PAEU, підвищення рівня саме прикладних знань молодих фахівців, обміну досвідом з науковцями, долучення до ініціатив Асоціації, спільної роботи над підвищенням престижу та важливості професії. Також ми передбачаємо можливість проходження професійної практики на провідних підприємствах, які є членами PAEU.

Щоб долучитися до партнерів Professional Association of Ecologist of Ukraine (PAEU), зверніться до нас:
Фареній Мар’яна,
(067) 220-25-00,
e-mail: adm@ecolog-ua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.