PAEU домовилась про співпрацю із «Всеукраїнським братством бджолярів України»

Професійна асоціація екологів України (PAEU) 9 серпня уклала угоду про співпрацю із «Всеукраїнським братством бджолярів України» з метою ефективної взаємодії фахівців-експертів та підтримки заходів, спрямованих на зменшення негативного впливу на довкілля.

В останні роки зникнення бджіл на планеті набуває катастрофічних масштабів. За словами вчених, воно може мати доволі серйозні наслідки не лише для екосистеми планети, але й для продовольчої безпеки людей та світової економіки.

«Через чотири роки після того, як зникне остання бджола, зникне і людство», – сказав колись Альберт Ейнштейн. Дослідження говорять про те, що ці слова стали актуальними, як ніколи.

Президент Професійної Асоціації екологів України Людмила Циганок та Голова Правління «Всеукраїнського братства бджолярів України» Тетяна Васильківська обговорили найбільш актуальні питання екологічної безпеки та захисту довкілля в Україні, зокрема, і негативних чинників, які безпосередньо впливають на життєдіяльність бджіл, інші проблемні зони та перспективи їх вирішення.

Саме бджола, як лакмусовий папір, показник екологічності – живе там, де чисте довкілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.