Крок назад: Global 100% RE Ukraine щодо законодавства у сфері відновлювальних джерел енергії

У п’ятницю, 25 жовтня, Члени Правління платформи Global 100% RE Ukraine провели прес-конференцію щодо поточної ситуації у секторі ️ВДЕ та потенційних законодавчих змін в системі підтримки цієї галузі.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Global 100% RE Ukraine у Facebook.

Учасники платформи Глобал 100 РЕ Україна висловили глибоку стурбованість щодо положень проєкту Закону №2236-2. Ретроспективні зміни до законодавства, що погіршують умови розвитку відновлюваної енергетики та обмежують права інвесторів неприпустимі.

Недалекоглядні рішення можуть призвести до припинення існуючих інвестиційних проектів у сфері зеленої енергетики, репутаційних втрат і формування негативного іміджу України для існуючих та потенційних інвесторів, зірвати процес переходу на зелені аукціони та повністю зупинити розвиток сектору. Відповідний відкритий лист направили в Міністерство енергетики та захисту довкілля України та Комітет ВРУ з питань енергетики та ЖКП.

Листа підписали: Руслана Лежичко, Олександр Домбровський, Андрій Конеченков, Георгій Гелетуха, Олександр Рєпкін, Артем Семенишин та Людмила Циганок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.