2019 рік для Першого фахового професійного об’єднання екологів-практиків

У 2019 році було створено перше фахове професійне об’єднання екологів-практиків і керівників екологічних та юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджерів, які здійснюють загальне управління компанією або екологічними аспектами її діяльності.

ГС «ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ ЕКОЛОГІВ УКРАЇНИ» (ПАЕУ) запрошує до взаємодії всіх, хто прагне до побудови ефективної системи екологічної безпеки на підприємстві!

Заснували Професійну асоціацію екологів України:

1. ТОВ «Екобізнес груп»:

2. Група компаній «МЕДІА-ПРО» (холдинг професійної періодики b2b)

МІСІЯ ПАЕУ — створення та розвиток потужної платформи взаємодії всіх, хто прагне якісного довкілля.

ВІЗІЯ ПАЕУ— провідна сила досвідчених екологів помножена на необхідність модернізації економіки та природоохоронні зобов’язання України задля економіки нового типу — екологічної.

«Якщо стратегія вашого підприємства — бути на крок попереду офіційних вимог за рахунок дотримання активної системи управління охороною навколишнього середовища та постійного підвищення екологічних стандартів, якщо для Вас професіоналізм, рівень знань — це завдання, над якими працюєте безупинно, а левову частку часу ви тратите на профілактичну, попереджувальну роботу, а не на усунення наслідків — долучайтеся до об’єднаної спільноти, яка здатна досягти мети!»
Людмила Циганок, Президент Професійної асоціації екологів України

УЧАСНИКИ ПАЕУ:

Згідно зі статутом Учасниками Асоціації можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи, та фізичні особи, які досягли 18 років та не визнані судом недієздатними, за умови, що ці особи поділяють мету (цілі) та напрями діяльності Асоціації, визнають та виконують положення Статуту та своєчасно сплачують членські внески в порядку та розмірах, визначених керівними органами Асоціації згідно з положеннями цього Статуту.

Зарахування до учасників Асоціації відбувається за заявою претендента відповідно до вимог Статуту, Положення про участь (членство) та рішень керівних органів Асоціації.

У 2019 році Професійна асоціація екологів України активно працювала над платформою змін, над підвищенням рівня кваліфікації фахівців, експерти долучилися до роботи над НПА та внесенням необхідних змін в існуючі.

2020 рік запропоновано оголосити роком екологічної освіти задля сталого розвитку, ініціатива підтримана Комітетом з питань екологічної політики та природокористування ВРУ.

Ключові факти про ПАЕУ:

    • Створена екологами для екологів
    • Не фінансується жодними політичними силами, не э грантовою структурою
    • Об’єднує за професійною приналежністю всіх, хто прагне стійкого розвитку
    • Об’єднує фахівців з усієї України
    • Виступає за взаємодію бізнесу, громадськості, науки та держави

Загалом протягом 2019 року експерти ПАЕУ долучилися до реалізації проєктів:

понад 7000 фахівців щомісяця отримували фахові консультації на сторінках журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» та за консультаційною лінією журналу. 

 понад 20 000 фахівців отримали 48 випусків електронної газети від порталу www.ecolog-ua.com

 понад 45 освітніх програм реалізовано у різних форматах (конференції, тренінги, курси, форуми) в різних регіонах України, серед яких:

 Семінари з судової практики, управління відходами, екологічної звітності, питань ОВД тощо.

 Здійснено челендж, спрямований на екопросвітництво «Заради спільних вершин» (г. Говерла, Карпати)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.