Круглий стіл «Екологічні реформи-2020» комітету з екологічного права та законотворчості ПАЕУ

20 лютого 2020 року (13.00-16.00) у Києві за адресою вул. Є. Сверстюка 11 Б, БЦ «Армарис» відбудеться засідання комітету з екологічного права та законотворчості ПАЕУ.

У порядку денному:

    • Обговорення проекту Закону України «Про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення» та надання пропозицій до нього. Даний проект розроблено на виконання Концепції реалізації державної політики у сфері промислового забруднення, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 402-р та імплементації вимог Директиви 2010/75/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 24 листопада 2010 року про промислові викиди (інтегроване запобігання та контроль забруднення). З попередніми пропозиціями та зауваженнями до проекту можна ознайомитися за посиланням.
    • Питання реформування ДЕІ
    • Питання створення служби охорони довкілля. 

Серед інших питань:

    • Аудит лабораторій, дотичних до дослідження проб поверхневих та підземних вод на дотримання стандартів серії 5667;
    • Методики відбору проб відповідно до вимог ВРД ЄС.
Узгоджені позиції щодо питань, запропонованих до розгляду, будуть направлені до уповноважених органів законодавчої та виконавчої для прийняття рішення по суті.
 
Для участі у зазначеному заході запрошуються члени ПАЕУ, представники органів державної влади, ТПП України, підприємств, громадських організацій тощо.
 
Модератор — Людмила Хоміч, віце-президент, Голова комітету з екологічного права та законотворчості ПАЕУ.

Участь — лише за підтвердженою реєстрацією!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.