Двомісячний марафон знань для виконавців звіту з ОВД розпочався!

Професійна асоціація екологів України вперше в Україні започаткувала сертифікацію відповідності виконавців звіту з ОВД, і першим етапом процесу є навчання на сертифікаційному курсі для виконавців звіту з ОВД. 

Проходження сертифікаційного курсу допоможе:

  • ознайомитися з міжнародним досвідом здійснення ОВД;
  • опанувати правові засади здійснення оцінки впливу на довкілля в Україні (огляд законодавства, підзаконних нормативно-правових актів, їх аналіз та підготовка пропозицій по вдосконаленню, огляд та розбір судових справ);
  • дізнатися особливості процедури ОВД;
  • вдосконалити знання та вміння з підготовки та розроблення документації з ОВД;
  • покращити вміння та навички у сфері здійснення досліджень факторів довкілля;
  • здійснювати розрахунки та оцінку ймовірних впливів на довкілля (підвищити якість опису та оцінки впливів на фактори довкілля при підготовці Звітів з ОВД);
  • вибудовувати конструктивні діалоги зі стейкхолдерами; зрозуміти взаємозв’язок ОВД та СЕО;
  • поглибити знання з питань інтеграції інструменту ОВД у інші галузі (містобудування, надрокористування та ін.)

28 січня 2021 розпочався двомісячний марафон знань для виконавців звіту з ОВД на сертифікаційному курсі «Аdvanced». Протягом курсу учасники систематизують та поглиблять знання щодо підходів до процедури ОВД, навчаться описувати й оцінювати ймовірний вплив на флору та фауну, біорізноманіття, вплив на атмосферне повітря, земельні ресурси та ґрунти, геологічне середовище, водні ресурси, клімат, соціальне середовище та здоров’я населення, робити оцінку обсягів утворення відходів та управління ними, шумового, світлового, вібраційного, теплового забруднення, а також випромінювання. 

Експерти та консультанти сертифікації виконавців звіту з ОВД протягом курсу поділяться практичними кейсами та прикладними знаннями. 


Поглиблюйте знання, підтверджуйте рівень підготовки з розробки звіту з ОВД та отримайте Сертифікат відповідності від ПАЕУ!


Важливо! Відкрито набір у групу сертифікаційного курсу для виконавців звіту з ОВД рівня «BASE»

Старт курсу: 9 березня 2021 року

З питань реєстрації: 0 800 214 899

Більше про сертифікацію виконавців звіту з ОВД
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *