Корпоративне навчання – шлях до посилення системи екобезпеки на підприємстві

Днями PAEU організувала підвищення кваліфікації фахівців ТОВ «Сервіс Ойл» з питань поводження відходами. Під час навчання висвітлені питання:

  1. Імплементація директив ЄС у сфері поводження з відходами та останні зміни у законодавстві України. Загальне Поняття синергізму Конвенцій, стороною яких є Україна
  2. Класи небезпеки відходів, поняття та поводження з додатковою групою відходів — відходами як вторинною сировиною. Властивості небезпечних відходів; яка існує різниця між небезпечними та токсичними відходами.
  3. Паспортизація відходів, реєстрові картки ОУВ. Звітність у сфері поводження з відходами. Декларування відходів. Проблемні питання, типові помилки, шляхи вирішення.
  4. Дотримання екологічної та промислової безпеки на підприємстві у сфері поводження з небезпечними відходами та речовинами, складання та затвердження регламентуючих документів (інструкцій, методичних рекомендацій тощо).
  5. Здійснення внутрішнього нагляду(контролю) за дотриманням законодавства у сфері поводження з відходами структурними підрозділами підприємства. Внутрішні перевірки, порядок проведення, документальне оформлення, контроль за виконанням приписів.
  6. Розв’язання виробничих ситуацій з питань поводження з відходами нафтогазової галузі. Підбивання підсумків.

Навчання проведено Олександром Посмітним, головою Комітету PAEU з промислових відходів, юристом, досвідченим екологом-практиком, експертом сфери поводження з твердими, рідкими та токсичними промисловими відходами.

Більше про можливості корпоративного навчання для вашої компанії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.