PLATFORM

GREEN ECONOMIC RECOVERY

Economy + Energy + Ecology = Recovery Formula

Об'єднуємо зусилля для:

Консультаційного супроводу бізнесу і громад під час війни

Зеленого відновлення економіки після завершення війни

Ми закликаємо перетворити виклики у можливості, щоб змінити наш спосіб життя та побудувати світ, який буде більш зеленим, розумнішим і справедливішим.

В основі цієї платформи лежить розробка дорожніх карт та практичних маршрутів, якими можуть скористатися компанії, що прагнуть бути частиною зеленої економіки зі стійким розвитком. Вони охоплять усі сфери ділової активності, найважливіші для суспільства.

Платформа допомагає залучити провідних національних та міжнародних експертів з досвідом кризового та посткризового менеджменту з метою пом’якшення наслідків воєнних дій та негативного впливу війни на довкілля.

Збалансована політика як держави, так і компаній допоможе знайти ресурси та інвестиції, які підтримують чисте повітря, захист від повеней, стійку інфраструктуру та відновлювані джерела енергії.

Стабілізація воєнної та поствоєнної економіки має йти поряд з ефективністю та прибутковістю синхронно з пріоритетами адаптації до змін клімату і екотрансформацією галузей

Війна в Україні, загальносвітова безпекова криза, Паризька угода та Цілі сталого розвитку забезпечують глобальні рамки, які можуть допомогти бізнесу здійснити сталий перехід.

Платформа надасть широкий аналіз того, як бізнес-спільнота може адаптуватися та зробити свій внесок у вирішальну мету відбудови держави, її сталого розвитку, яка поєднає цілі охорони довкілля та економічного зростання в поствоєнний період.

Яка мета платформи?

Забезпечуємо фаховий і зважений діалог між бізнесом-владою-громадами для життєздатних реформ і зеленого воєнного та поствоєнного відновлення.
Україна повинна використати шанс на зелену економіку. Саме залучення практиків і досвідчених експертів дають розуміння ефективності всіх реформ і можливості уникнути паперових рішень

Узгоджуємо політики та розвиток секторів з кращими міжнародними практиками та з вимогами часу.
Спільно ми можемо допомогти стимулювати стійкість і трансформацію в ключових секторах, таких як сільське господарство, управління відходами та лісовому господарстві.

Сприяємо інвестуванню в навички та інновації.
Відносно невелика кількість заходів з відновлення у світі зосереджена на підготовці навичок та на інноваціях у зелених технологіях. Це наша важлива спільна задача, адже створення зелених робочих місць, зокрема для компенсації втрати робочих місць в інших галузях, може допомогти забезпечити «справедливий перехід»

Щоб вирішити глобальні проблеми відновлення об’єднуємо ЛІДЕРІВ-ЕКОТРАНСФОРМАТОРІВ, які мають інноваційне мислення, дії та імпульс, які дійсно можуть змінити континент.

Співпраця — це єдиний спосіб досягти цілей Green Recovery, вплинути та масштабувати системну трансформацію, якої потребує Україна, тому що разом ми можемо досягти того, чого не може досягти жодна компанія поодинці.

До взаємодії в рамках платформи запрошуються представники:

Від бізнесу представники сфер:

енергетики та енергоефективності;


  видобувної промисловості;


транспорту і мобільності;


будівництва;


виробництва виробів та матеріалів;


фінансових продуктів та послуг;


вода та каналізація;


АПК і харчова сфера;


лісове господарство;


рециклінг та сферa відходів


туризм і сфера обслуговування

Представники профільних бізнес-асоціацій
Представники міжнародних бізнес-структур

Як ми будемо раціоналізувати спільну роботу з компаніями, які не завжди мають бездоганний досвід у сфері стійкого розвитку, або які працюють у галузях, які традиційно не вважаються лідерами сталого розвитку?

Наша відповідь полягає в тому, що ми усвідомлюємо, що стійкість та її інтеграція в процес прийняття рішень в основному бізнесі — це шлях. Якщо компанія серйозно ставиться до покращення сталого розвитку у своїй діловій практиці та сприятиме співпраці в галузі сталого розвитку між секторами та державою, тоді вона є бажаним членом нашої спілки.

PАEU, як засновник платформи, є інклюзивною – ми не судимо про компанію за її спадщиною.

Ми знаємо, що жодна компанія не лише в Україні, а в світі не є досконалою і що всі компанії можуть бути кращими.  Приєднання до Платформи дає всім компаніям можливість стати частиною широкомасштабної співпраці, якої потребує наша Україна.

Наша робота в напрямку Green economic recovery поширюється на ряд програм та ініціатив:

Консультативні послуги

Ми надаємо технічну консультаційну допомогу для розбудови потенціалу, щоб допомогти Україні перейти до більш зелених та інклюзивних економічних моделей.

Платформа знань про зелене відновлення

Ми пропонуємо державі рекомендації щодо політики, передову практику, інструменти та дані, необхідні для підтримки відбудови та переходу до зеленої економіки.

Сприяння популяризації кращих світових практик

Ми проводимо регулярно конференції, круглі столи, семінари, щоб об’єднувати зусилля, працюємо над тим, щоб включити економіку природи в процес прийняття рішень на всіх рівнях та ін.

Дослідження і програми

Ми проводимо дослідження, які допоможуть політикам змінювати політику та інвестиції для екологічної поствоєнної відбудови держави для захисту навколишнього середовища та сприяння економічному зростанню

Партнерство для дій щодо відбудови зеленої економіки

Ми співпрацюємо з провідними вітчизняними та міжнародними експертами і організаціями, щоб допомогти Україні у розробці, прийнятті та впровадженні політики та стратегій відбудови економіки за принципами сталості й екологічності.

Приєднання до Platform дає можливість експертам застосувати свої знання та досвід для відбудови економіки України за найкращими моделями зеленої.

Приєднання до Platform дає всім компаніям можливість стати частиною широкомасштабної співпраці, якої потребує наша Україна.

Партнери Green economic recovery

Ці провідні партнерські організації взяли на себе зобов’язання працювати в напрямку сталого майбутнього, співпрацюючи у створенні, управлінні та обміні знаннями

Платформа «Green economic recovery» відкрита для кожного, хто вірить у квітуче екологічно стійке майбутнє України!

Завдяки «зеленому» відновленню Україна отримає можливість розгорнути інновації, здійснити більш широку та фундаментальну реструктуризацію критичних секторів, прискорити існуючі в довоєнний період екологічні плани та використовувати екологічно стійкі проекти розвитку

Підписуйтесь

Отримайте нашу електронну розсилку

Спілкуйтеся з нами

Ми переконані: щоб жити якісно, слід самим стати частиною змін!​

Зв’язатися з нами​