Об’єднуємо зусилля для зеленого відновлення економіки після війни

Ми закликаємо використовувати політику, щоб змінити наш спосіб життя та побудувати світ, який буде більш зеленим, розумнішим і справедливішим.

Стабілізація поствоєнної економіки має йти синхронно з пріоритетами адаптації до змін клімату і стійкістю поряд з ефективністю та прибутковістю.

Правильна політика допоможе розподілити ресурси на інвестиції, які підтримують суспільні блага, такі як чисте повітря, захист від повеней, стійка інфраструктура та відновлювані джерела енергії.

Тим часом нижчі ціни на товари можуть створити фіскальний простір для поступового скасування регресивних субсидій на паливо, які збільшують викиди вуглецю.

В основі цієї платформи лежать розробка дорожніх карт та практичних маршрутів, якими можуть скористатися компанії – що охоплюють усі сфери ділової діяльності, які є важливими для суспільства .

Війна в Україні, загальносвітова безпекова криза, Паризька угода та Цілі сталого розвитку забезпечують глобальні рамки, які можуть допомогти бізнесу здійснити сталий перехід.

Платформа надасть широкий аналіз того, як бізнес-спільнота може адаптуватися та зробити свій внесок у вирішальну мету відбудови держави, її сталого розвитку, яка поєднає цілі охорони довкілля та економічного зростання в поствоєнний період.

Яка мета платформи?

По-перше, нам потрібно вести фахову і зважену розмову вже зараз про зелене поствоєнне відновлення.

Ми усвідомлюємо, у світі значні кошти виділяються на заходи з імовірним екологічно негативним і змішаним впливом. Україна повинна використати шанс на зелену економіку.
1

З іншого боку, ми повинні узгоджувати політики та сектори з кращими міжнародними практиками та з вимогами часу.

Спільно ми можемо допомогти стимулювати стійкість і трансформацію в ключових секторах, таких як сільське господарство, управління відходами та лісовому господарстві.
2

Нарешті, нам потрібно більше інвестувати в навички та інновації.

Відносно невелика кількість заходів з відновлення у світі зосереджена на підготовці навичок та на інноваціях у зелених технологіях. Це також є втраченою можливістю, оскільки більше уваги до заходів, які можуть стимулювати створення зелених робочих місць, зокрема для компенсації втрати робочих місць в інших галузях, може допомогти забезпечити «справедливий перехід».
3

Очевидно, для вирішення глобальних проблем необхідно лідерство в бізнесі

Нам всім потрібне інноваційне мислення, дії та імпульс від організацій, які дійсно можуть змінити ситуацію.

Співпраця — це єдиний спосіб досягти цілей Green Recovery, вплинути та масштабувати системну трансформацію, якої потребує Україна, тому що разом ми можемо досягти того, чого не може досягти жодна компанія поодинці.

До міжсекторальної взаємодії в рамках платформи запрошуються представники сфер ​

  • енергетики та енергоефективності;
  • видобувної промисловості;
  • транспорту і мобільності;
  • будівництва;
  • виробництва виробів та матеріалів;
  • фінансових продуктів та послуг;
  • вода та каналізація;
  • АПК і харчова сфера;
  • лісове господарство
  • рециклінг та сферa відходів

Як ми будемо раціоналізувати спільну роботу з компаніями, які не завжди мають бездоганний досвід у сфері стійкого розвитку, або які працюють у галузях, які традиційно не вважаються лідерами сталого розвитку?

Наша відповідь полягає в тому, що ми усвідомлюємо, що стійкість та її інтеграція в процес прийняття рішень в основному бізнесі — це подорож.

Якщо компанія серйозно ставиться до покращення сталого розвитку у своїй діловій практиці та сприятиме співпраці в галузі сталого розвитку між секторами та державою, тоді вона є бажаним членом нашої спілки.

PAEU є інклюзивною – ми не судимо про компанію за її спадщиною

Ми знаємо, що жодна компанія не лише в Україні, а в світі не є досконалою і що всі компанії можуть бути кращими.

Ми віримо, що сучасні виклики вимагають інноваційних ідей, які можуть прийти звідусіль.

Приєднання до Platform дає всім компаніям можливість стати частиною широкомасштабної співпраці, якої потребує наша Україна.Наша робота в напрямку Green economic recovery поширюється на ряд програм та ініціатив:

Консультативні послуги

Ми надаємо технічну консультаційну допомогу для розбудови потенціалу, щоб допомогти Україні перейти до більш зелених та інклюзивних економічних моделей.

Дослідження і програми

Ми проводимо дослідження, які допоможуть політикам змінювати політику та інвестиції для екологічної поствоєнної відбудови держави для захисту навколишнього середовища та сприяння економічному зростанню

Платформа знань про зелене відновлення

Ми пропонуємо державі рекомендації щодо політики, передову практику, інструменти та дані, необхідні для підтримки відбудови та переходу до зеленої економіки.

Партнерство для дій щодо відбудови зеленої економіки

Ми співпрацюємо з провідними вітчизняними та міжнародними експертами і організаціями, щоб допомогти Україні у розробці, прийнятті та впровадженні політики та стратегій відбудови економіки за принципами сталості й екологічності.

Сприяння популяризації кращих світових практик

Ми проводимо регулярно конференції, круглі столи, семінари, щоб об’єднувати зусилля, працюємо над тим, щоб включити економіку природи в процес прийняття рішень на всіх рівнях та ін.

Приєднання до Platform дає можливість експертам застосувати свої знання та досвід для відбудови економіки України за найкращими моделями зеленої.


ДОЛУЧІТЬСЯ ЯК ЕКСПЕРТ

Приєднання до Platform дає всім компаніям можливість стати частиною широкомасштабної співпраці, якої потребує наша Україна.


ДОЛУЧІТЬСЯ ЯК ПІДПРИЄМСТВО


ЗАПРОПОНУВАТИ ПАРТНЕРСЬКУ ДОПОМОГУ

Партнери

Ці провідні партнерські організації взяли на себе зобов’язання працювати в напрямку сталого майбутнього, співпрацюючи у створенні, управлінні та обміні знаннями

Платформа «Green economic recovery» відкрита для кожного, хто вірить у квітуче екологічно стійке майбутнє України!

Завдяки «зеленому» відновленню Україна отримає можливість розгорнути інновації, здійснити більш широку та фундаментальну реструктуризацію критичних секторів, прискорити існуючі  в довоєнний період екологічні плани та використовувати екологічно стійкі проекти розвитку

Підписуйтесь

Отримайте нашу електронну розсилку

Спілкуйтеся з нами


Facebook


Telegram


Youtube