Сертифікат ELEML – крок до найбільшого банку екоменеджерів для роботодавців та підтвердження рівня професійних знань і навиків

Програма ELEML

Навчання за програмою «Екологічне право. Екологічний менеджмент. Вищий рівень» організує Національний центр сталого розвитку.

Програма сертифікації «Екологічне право. Екологічний менеджмент. Вищий рівень» постійно оновлюється і актуалізується відповідно до змін природоохоронного законодавства.

На що спрямоване навчання:

Сертифікаційний курс з екологічного права та екологічного менеджменту спрямований на поглиблення розуміння слухачами процесів, пов’язаних із захистом довкілля, вирішення екологічних проблем, діяльності у сфері охорони довкілля, запровадження принципів збалансованого використання природних ресурсів.

Що отримають слухачі курсу:

Слухачі будуть мати можливість

  • ознайомитися з нормативно-правовими актами у сфері природокористування, судовою практикою (текстами судових рішень щодо порушень природоохоронного законодавства)
  • налагодити систему екологічного менеджменту та екологічної безпеки на підприємстві
  • отримати перелік директив ЄС, листи, роз’яснення органів державної влади щодо окремих питань використання природних ресурсів, рішення судових інстанцій, перелік шаблонів і форм документів
  • дізнатися про систему органів державної влади у сфері природокористування та особливості отримання дозвільних та інших документів
  • ініціювати та взяти участь у дискусіях щодо актуальних проблем правового регулювання питань захисту довкілля,
  • шукати шляхи вирішення суперечностей при колізіях законодавства
  • обговорювати конкретні проблемні ситуації, які виникають у виробничій діяльності кожного зі слухачів
  • вчитися мислити і аналізувати першоджерела, виробляти свою власну обґрунтовану точку зору, бути активним, обізнаним професіоналом у подальшій діяльності
  • отримати практичні інструменти для ефективної діяльності
  • підтвердити рівень професійної підготовки сертифікатом ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» від ПАЕУ

Тривалість навчання за програмою:

Індивідуальний графік дистанційого навчання здійснюється претендентами самостійно з використанням спеціально розроблених електронних посібників (робота на веб-платформі, відеоуроки, опрацювання матеріалів)

Навчання здійснюється в наступних формах:

Онлайн (захист підсумкового завдання).

Графік підготовки та проведення кожного модуля:

Курс складається із восьми модулів, які охоплюють загальні основи екологічного права, окремі аспекти правового регулювання природокористування та систем екологічного менеджменту на підприємстві. 

Організаційні аспекти:

Сертифікаційний курс з екологічного права та екологічного менеджменту є інноваційним, він ґрунтується на сучасних підходах та досвіді експертів Professional Association of Ecologist of Ukraine.

Учасники курсу підтримують зв’язок з провідним експертом курсу (мають можливість консультуватися з експертом у разі потреби), що є одним із факторів успішного процесу навчання.

Консультації за питаннями слухачів будуть здійснюватися через платформу курсу та розміщуватимуться на ній.

 

Документ, що видається:

Слухачі курсу отримають сертифікат учасника курсу екологічного права та екологічного менеджменту, що видається Professional Association of Ecologist of Ukraine.

Наявність сертифікату учасника курсу з екологічного права та екологічного менеджменту оцінюється в 100 балів при складанні особистого портфоліо претендента на отримання/пролонгацію сертифікату ELEML – «Environmental law. Environmental management. Leadership»

Вартість участі у програмі сертифікації:

9800 грн на особу

Спеціальні умови:

Членам ПАЕУ – знижка 10 %

Підвищуйте свої конкурентні переваги на ринку праці!
Підтвердіть рівень професійної підготовки сертифікатом ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» від ПАЕУ

Інформаційна підтримка:
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899.

З питань співпраці та членства в ПАЕУ:
Інна Сінєнко,
керівник відділу розвитку та партнерства ПАЕУ
(073) 305-8016, email: event@ecolog-ua.com