Сертифікат ELEML – крок до найбільшого банку екоменеджерів для роботодавців та підтвердження рівня професійних знань і навиків

Про ELEML

Професійна асоціація екологів України (ПАЕУ) ініціює безперервну сертифікацію ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» та атестацію відповідальних за екологічну безпеку

Сертифікат ELEML, що підтверджує професійні компетенції з екологічного права та екологічного менеджменту, – запорука успішного ведення діяльності з урахуванням екологічних ризиків, налагодження системи екологічного менеджменту та підвищення відповідального ставлення до дотримання природоохоронного законодавства, новий рівень знань та відповідних практичних компетенцій!

Система спрямована на підтвердження рівня професійних знань і навиків шляхом проведення кваліфікаційних тестувань і створення умов для тривалої професійної освіти, впровадження високих стандартів професійної діяльності менеджерів та фахівців.

ЗАДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ЗАПРОШУЄМО:

  • топ-менеджерів, які здійснюють загальне керівництво підприємством або керують екологічними аспектами її діяльності;
  • директорів секторів ОНС;
  • головних екологів, головних інженерів,
  • начальників управлінь;
  • начальників конструкторських і виробничо-технічних відділів, начальників цехів;
  • директорів інжинірингових, проєктних, науково-дослідних організацій тощо;
  • директорів та фахівців департаментів
  • екології органів місцевого самоврядування;
  • екологічних інспекторів та інших посадових осіб

Фізичні особи є добровільними учасниками професійної сертифікації з метою підвищення своїх конкурентних переваг на ринку праці.

Професійна спільнота організує добровільних учасників професійної сертифікації шляхом:

! формування критеріїв професійного визнання;
! координації професійного навчального процесу і процесу формування кращої практики в сфері екологічного права та екологічного менеджменту;
! здійснює моніторинг дотримання учасниками умов сертифікації.

Професійна асоціація екологів України реалізує програми професійного навчання та підвищення кваліфікації системи сертифікації, виходячи з кваліфікаційних вимог до рівня освіти і стажу роботи, що висуваються професійною спільнотою.

Зусилля буде спрямовано на поглиблення розуміння учасниками процесів, пов’язаних із захистом довкілля, вирішення екологічних проблем у правовому полі, діяльності підприємства з урахуванням ризиків у сфері охорони довкілля, запровадження принципів збалансованого використання природних ресурсів та найкращих технологій і систем екологічного менеджменту.

П’ЯТЬ ПРИЧИН ОБРАТИ СЕРТИФІКАЦІЮ ВІД ПАЕУ

Синергія досвіду учасників програми та експертів, амбасадорів сертифікації, прагматичний підхід, реальні кейси реальних компаній. Отримані знання ви зможете реалізувати в будь-якій галузі.
1
Мінімальний стаж практичної природоохоронної діяльності експертів та амбасадорів сертифікації – 7 років. Середній стаж – 14 років.
2
Особистісний підхід до навчання – зворотний зв'язок щодо застосування в вашій діяльності є гарантією результативного навчання.
3
Опанування навичок soft skills, які спрямовані на підвищення особистого КПІ
4
Три етапи професійного розвитку учасника програми сертифікації: отримання системних прикладних знань і розвиток професійних навиків – створення особистого бренду і цінності на ринку праці – самореалізація.
5

За результатами року ПАЕУ висвітлює дані реєстру, публікує інформацію про ТОП-10, звертається з листом (поданням) до керівника підприємства щодо заохочення працівника.

Підвищуйте свої конкурентні переваги на ринку праці!
Підтвердіть рівень професійної підготовки сертифікатом ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» від ПАЕУ

Інформаційна підтримка:
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899.

З питань співпраці та членства в ПАЕУ:
Інна Сінєнко,
керівник відділу розвитку та партнерства ПАЕУ
(073) 305-8016, email: event@ecolog-ua.com