Сертифікат ELEML – крок до найбільшого Єдиного банку фахових екологів і менеджерів зеленої економіки, підтвердження рівня професійних знань і навиків

Про ELEML

Професійна асоціація екологів України (ПАЕУ) ініціює безперервну сертифікацію ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» та атестацію відповідальних за екологічну безпеку

Сертифікат ELEML, що підтверджує професійні компетенції з екологічного права та екологічного менеджменту, green economic recovery – запорука успішного ведення діяльності з урахуванням екологічних ризиків, налагодження системи екологічного менеджменту та підвищення відповідального ставлення до дотримання природоохоронного законодавства, новий рівень знань та відповідних практичних компетенцій!

Система спрямована на підтвердження рівня професійних знань і навиків шляхом проведення кваліфікаційних тестувань і створення умов для тривалої професійної освіти, впровадження високих стандартів професійної діяльності менеджерів та фахівців.

ЗАДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ЗАПРОШУЄМО:

  • топ-менеджерів, які здійснюють загальне керівництво підприємством або керують екологічними аспектами її діяльності;
  • директорів секторів ОНС;
  • головних екологів, головних інженерів,
  • начальників управлінь;
  • начальників конструкторських і виробничо-технічних відділів, начальників цехів;
  • директорів інжинірингових, проєктних, науково-дослідних організацій тощо;
  • директорів та фахівців департаментів
  • екології органів місцевого самоврядування;
  • екологічних інспекторів та інших посадових осіб

Фізичні особи є добровільними учасниками професійної сертифікації з метою підвищення своїх конкурентних переваг на ринку праці.

Професійна спільнота організує добровільних учасників професійної сертифікації шляхом:

! формування критеріїв професійного визнання;
! координації професійного навчального процесу і процесу формування кращої практики в сфері екологічного права та екологічного менеджменту;
! здійснює моніторинг дотримання учасниками умов сертифікації.

Професійна асоціація екологів України реалізує програми професійного навчання та підвищення кваліфікації системи сертифікації, виходячи з кваліфікаційних вимог до рівня освіти і стажу роботи, що висуваються професійною спільнотою.

Зусилля буде спрямовано на поглиблення розуміння учасниками процесів, пов’язаних із захистом довкілля, вирішення екологічних проблем у правовому полі, діяльності підприємства з урахуванням ризиків у сфері охорони довкілля, запровадження принципів збалансованого використання природних ресурсів та найкращих технологій і систем екологічного менеджменту задля green economic recovery.

П’ЯТЬ ПРИЧИН ОБРАТИ СЕРТИФІКАЦІЮ ВІД ПАЕУ

Синергія досвіду учасників програми та експертів, амбасадорів сертифікації, прагматичний підхід, реальні кейси реальних компаній. Отримані знання ви зможете реалізувати в будь-якій галузі.
1
Мінімальний стаж практичної природоохоронної діяльності експертів та амбасадорів сертифікації – 7 років. Середній стаж – 14 років.
2
Особистісний підхід до навчання – зворотний зв'язок щодо застосування в вашій діяльності є гарантією результативного навчання.
3
Опанування навичок soft skills, які спрямовані на підвищення особистого КПІ
4
Три етапи професійного розвитку учасника програми сертифікації: отримання системних прикладних знань і розвиток професійних навиків – створення особистого бренду і цінності на ринку праці – самореалізація.
5

За результатами року ПАЕУ висвітлює дані реєстру, публікує інформацію про ТОП-10, звертається з листом (поданням) до керівника підприємства щодо заохочення працівника.

Підвищуйте свої конкурентні переваги на ринку праці!
Підтвердіть рівень професійної підготовки сертифікатом ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» від ПАЕУ

З питань участі у заходах:
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899
seminar@ecolog-ua.com
esg_manager@ecolog-ua.com

З питань організації навчання:
Наталія Мороз, керівник event-департаменту ПАЕУ, організатор навчальних програм НЦСР
+38(063) 849-38-06, email: event-manager@ecolog-ua.com

З питань співпраці в проекті та членства в ПАЕУ:
Інна Сінєнко, керівник відділу розвитку та партнерства PAEU, заступник директора Національного центру сталого розвитку:
Viber, telegram: +38(073) 305 8016, email: sinienko@ecolog-ua.com