Сертифікат ELEML – крок до найбільшого Єдиного банку фахових екологів і менеджерів зеленої економіки, підтвердження рівня професійних знань і навиків

Відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» екологічні знання є обов’язковою кваліфікаційною вимогою для всіх посадових/службових осіб, діяльність яких пов’язана з використанням природних ресурсів та призводить до впливу на стан навколишнього природного середовища.

Відтепер професія «еколог» в Україні має професійний стандарт, затверджений Наказом Міністерства економіки України 04 травня 2022 року № 1111-22, що розроблений за участю PAEU.

 Претенденти, що приступають до навчання за програмами підготовки та атестації ELEML, повинні мати певний початковий рівень знань, професійних навиків і практичного досвіду. Право на участь у сертифікації ELEML надається особам, що відповідають кваліфікаційним вимогам до освіти і стажу роботи, що володіють визнаними професійною спільнотою кваліфікаційними документами (свідоцтвами, сертифікатами, атестатами, дипломами тощо).

В обов’язки осіб, які підтвердили свій професійний рівень сертифікатом ELEML, входять:

  • щорічне підвищення кваліфікації згідно з природоохоронним законодавством;
  • передача і обмін професійним досвідом на платформах ;
  • один раз на три роки пролонгація виданого сертифіката.

Особисте портфоліо претендента на отримання/пролонгацію сертифіката ELEML – «Environmental law. Environmental management. Leadership»

за результатами проходження безперервного професійного розвитку:

Оpening-рівень професійної підготовки:

! диплом про фахову вищу освіту – 10 балів
! стаж роботи від п’яти років – 10 балів
! документи, що підтверджують підвищення кваліфікації в період попереднього та/або поточного року (2020-2021 рр.) – 10 балів
! сертифікати про успішне проходження курсів від ПАЕУ, ECOBUSINESS GROUP, Національного центру сталого розвитку отримані у поточному році   10 балів

Рівень Professional:

 

! свідоцтво члена або посвідчення члена комітету ПАЕУ у поточному році – 20 балів
! виступи на заходах ПАЕУ та партнерських заходах асоціації у поточному році – 20 балів
! участь у Всеукраїнській Олімпіаді «Еколог року» – 20 балів
! документ про проходження навчання згідно з програмою «Екологічне право. Екологічний менеджмент. Лідерство»  100 балів

Мінімальна кількість балів, яка має бути підтверджена на момент подання заяви на сертифікацію ELEML, становить 150 балів (максимальна кількість балів — 200).
Щорічна перевірка особистого освітнього портфоліо з балами безперервного професійного розвитку розпочинається З 2021 року.

  1. Зареєструватися на сертифікацію ELEML, документально підтвердити Оpening-рівень професійної підготовки, надати резюме.
  2. Пройти навчання за програмою «Екологічне право. Екологічний менеджмент. Лідерство» — ви опрацьовуєте матеріал та розумієте свій рівень ще до здачі сертифікаційного екзамену.
  3. Успішно скласти іспит, що містить теоретичні питання та практичні завдання, розроблені експертами ПАЕУ з урахуванням найактуальніших тенденцій в екологічній сфері та провідного досвіду.

Отримайте власний сертифікат ELEML: Environmental law. Environmental management. Leadership.

Сертифікат діє три роки. Щоб його пролонгувати, потрібно набрати бали згідно з переліком вимог особистого портфоліо про безперервний професійний розвиток та скласти іспит.

Переваги отримання сертифіката ELEML:

  • формування конкурентоспроможного кадрового потенціалу фахових екологів і менеджерів зеленої економіки;
  • заохочення та розвиток екологічної спільноти, стимулювання до добросовісного виконання вимог природоохоронного законодавства;
  • формування Єдиному банку фахових екологів і менеджерів зеленої економіки. Пошук професіоналів на ринку праці все частіше проходить через соціальні мережі і нетворкінг, а сертифікат від ПАЕУ – це найкраща рекомендація! Ваш професійний шлях та досвід побачать стекхолдери green economic recovery – колаборація заради майбутнього!
  • створення профілю найуспішніших представників галузі та підтримка тренду #Екоменеджериважливі 

ВАЖЛИВО!

Для отримання/пролонгації сертифікату ELEML – «Environmental law. Environmental management. Leadership» претендент повинен успішно скласти іспит, що містить теоретичні питання та практичні завдання, які розроблені експертами ПАЕУ з урахуванням найактуальніших тенденцій в екологічній сфері та провідного досвіду

Підвищуйте свої конкурентні переваги на ринку праці!
Підтвердіть рівень професійної підготовки сертифікатом ELEML «Environmental law. Environmental management. Leadership» від ПАЕУ

Інформаційна підтримка:
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899.

З питань співпраці та членства в ПАЕУ:
Інна Сінєнко,
керівник відділу розвитку та партнерства ПАЕУ
(073) 305-8016, email: event@ecolog-ua.com